Persikeliame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


persikeliame i http://star-city.4umer.net
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 NothingSpecial

Go down 
AutoriusPranešimas
NothingSpecial
nauja nare
nauja nare
NothingSpecial


Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2009-07-14
Miestas : Vilnius

NothingSpecial Empty
RašytiTemos pavadinimas: NothingSpecial   NothingSpecial Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 1:58 pm

Vardas Monika

Metai Arklio metai Laughing

Kur gyveni Kol kas visą laiką Vilniuje gyvenau ir dar visą vasarą gyvensu čia, o po to gali būti, kad kitur...

Humoras O ką apie jį? Kartais kai kuriems žmonėms mano humoras gali pasirodyti žiaurokas. Tiesiog mano šeimoje yra mėgstamas juodasis ir britiškas humoras, o ne visi tokį supranta, tai ...

Kokie draugai tau patinka Geri draugai. Žmonės, kurie nė už ką tavęs nepažemintu ir neišduotų, kurie ne tik duoda, bet ir nori gauti kažką atgal, nes vienpusės draugystės man nereikia. Daug ką galima pasakyti apie tuos draugus, svarbiausia, kad tai būtu žmonės, turintys bendrų pomėgių, su kuriais smagu leisti laiką, su kuriais jautiesi gerai ir nebijai prieš juos apsikvailinti. Ir kad tai būtu žmonės, kurie mokėtų ir rimtai į gyvenimą pasižiūrėti, nes ištisiniu linksmybių man nereikia...

Vaikinas Kur? Koks?... Nematau... Nėra.. Bet dabar būčiau nieko prieš jei toks atsirastu, šiaip ligi šiol tai nereikėjo, būtu tik maišesis, o dabar... Rolling Eyes

Dar papasokok apie save Hmmm... na, esu tokia svajoklė, mėgstanti filmus, labai įvairius filmus, žinoma ir muziką, koncertus, teatrą, miuziklus, knygas, puzles, pliušinius žaisliukus, žydrą spalvą, šilumą, kalnus, giedrą dangų, magnolijų kvapą, jaukumą, saldų miegą, skanų maistą, keliones, stebėti krepšinio rungtynes, gulėti hamake, dar kartą svajoti ir tiesiog gerai gyventi...

Jei dar yra klausimų pasistengsiu atsakyti į juos 232345
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/to_catch_at_shadows
 
NothingSpecial
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Persikeliame :: apie mus :: ~Mes~-
Pereiti į: